O nás

Cestovní agentura TOURIA.CZ je prodejcem několika desítek cestovních kanceláří, působících na území České republiky. Všechny tyto cestovní kaceláře jsou ze zákona pojištěny proti úpadku a prověřeny dlouholetou tradicí. Jelikož dovolená má být čas relaxace a odpočinku, snažíme se Vám co nejvíce zpříjemnit i její samotný výběr a nákup. Díky přehlednému katalogu v elektrinické podobě, doplněnému o spoustu fotografií, si zájezd vyberete, rezervujete i zkoupíte z pohodlí domova. Šetříme Váš čas i peníze...

 

LAST MINUTE
Zakoupení dovolené "na poslední chvíli" se těší stále větší oblibě. Díky tomu, že termíny na TOURIA.CZ jsou několikrát denně aktualizovány, nabízíme velký výběr za velice příjemné ceny.

POBYTOVÉ ZÁJEZDY
Nejoblíbenější způsob rekreace. Ať už upřednostňujete dovolenou u moře nebo v horách, autem, autobusem či letecky, do Egypta, Řecka, Thajska nebo do Tater, z naší nabídky si vždy vyberete.

POZNÁVACÍ ZÁJEZDY
Toskánsko, Katalánsko, Tyrolsko, Zakarpatská Ukrajina, Paříž, Londýn, Řím a mnohé další... Lákají Vás památky, zajímavá místa a přírodní krásy? Prohlédněte si nabídku poznávacích zájezdů. V doprovodu opravdových profesionálů poznávejte to, co Vás zajímá.

EUROVÍKENDY
Nemáte-li z jakéhokoli důvodu čas na delší dovolenou, vyberte si z pestré nabídky eurovíkendů.

EXOTIKA
Láká Vás vůně dálek? Jihoafrická republika, Indie, Srí Lanka, Thajsko, Island a mnohé další. Ze zájezdů do všech koutů si určitě vyberete.

SPORTOVNÍ DOVOLENÁ
Turistika, kola, hory, vodácké zájezdy, kurzy... Dovolená pro ty kteří neradi lenoší i pro opravdové sportovce. Poznejte krásy Kamčatky, Nového Zélandu, Ukrajiny, Rumunska... Sjeďte si českou řeku, nebo absolvujte horolezecký kurz. TOURIA.CZ nabízí velký výběr zájezdů pro sváteční i profesionální sportovce, kolektivy a rodiny s dětmi.

LÁZNĚ A WELLNESS
Termální koupaliště, solné jeskyně, lázně. Nabízíme ozdravné pobyty, wellness centra, aquaparky, zimní zájezdy do termálních parků a další...

ZÁJEZDY PRO DĚTI
Touží Vaše dítě vidět na vlastní oči Legoland, Disneyland, nebo si uprostřed zimy zaplavat a proběhnout se po pláži v Tropical Islands? Klikněte na "Zájezdy pro děti".

ZIMNÍ DOVOLENÁ
Zajistíme Vám zimní dovolenou v českých i zahraničních horách, jako Francie, Itálie, Německo, Rakousko. Ubytování v hotelích, penzionech a romantických horských roubenkách. Navštivte naši nabídku "Zimní dovolená".

DOVOLENÁ V ČR
Stále jste nenašli to co hledáte? Právě pro Vás je tu dovolená v tuzemsku. Z pestré nabídky kempů, hotelů a útulných rodinných penzionů si vybere skutečně každý. Poznejte krásy českých hor, jihočeských rybníků, nebo se vydejte na Jižní moravu za dobrým vínem. 

ŠKOLNÍ ZÁJEZDY
Pořádání skupinových školních zájezdů k moři, poznávacích i lyžařských zájezdů.
 

Proč TOURIA.CZ?

Stejná cena jako v cestovní kanceláři
Garantujeme stejnou cenu (včetně všech slev a výhod) za jakou zájezd prodává pořádající cestovní kancelář. Neplatíte ani korunu navíc!!!

Jistota
Všechny cestovní kanceláře jsou pojištěny proti úpadku a prověřeny dlouholetou tradicí.

Velký výběr
TOURIA.CZ je prodejcem několika desítek cestovních kanceláří, jejichž počet každým dnem stoupá.

Vše z pohodlí domova
Nabízíme široký výběr zájezdů, nemusíte hledat po různých cestovních kancelářích nejatraktivnější nabídku, vše naleznete na jednom místě a vyřídíte z pohodlí domova.

Velký vyběr dovolené last minute
Jelikož jsou stránky několikrát za den aktualizovány, nabízíme velké množství platných last minute termínů.

Přejeme Vám mnoho štěstí při výběru dovolené.