Wolf

Wolf, Maďarsko, Západní Maďarsko, Sárvár, 21.4.2018, Snídaně
Wolf
Termín:
21.4. – 24.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:144539597
2 580 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel WOLF
Kategorie hotelu: ***
Ubytování
Dvoulůžkové pokoje s možností 1-2 přistýlek, sociální zařízení, TV,lednice, některé s balkonem a klimatizací, //, apartmány pro 4 osoby - ložnice, obývací místnost s kuchyňským koutem, SWC, balkon
Poloha
Sárvár, 500m od termálních lázní
Vzdálenosti
z Brna 261km, z Prahy 458km
Cena zahrnuje
ubytování osoba, pobyt se snídaní, u apartmánu nájem apartmánu/pobyt
Stravování
snídaně v ceně, večeře možná za příplatek
Cena nezahrnuje
Povinný poplatek na místě: pobytová taxa 1,6Eur/osoba, den
U Silvestrovského pobyt je povinný příplatek za galavečeři 1590,-Kč osoba nad 12 let a 790,-Kč dítě 6-12let.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pavel Hégr - ČESTYL, IČ 65852648.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK