Villaggio Le Palme

Villaggio Le Palme, Itálie, Kampánie, 24.6.2018, Bez stravy
Villaggio Le Palme
Termín:
24.6. – 1.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136905789
3 638 Kč (-0 %)
0 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Přímo na pláži
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Popis
Popis:
Dovolená u moře ve Villaggiu Le Palme s bazénem
7 nocí ve villaggiu Le Palme – letovisko Ascea Marina
Přímo u pláže
Bazén
Animační programy
Vlastní stravování
Kampánie - centrum kultury a krásné přírody

Kampánie je ideální místo pro dovolenou, nabízí krásnou přírodu, památky a pláže. Hlavní město Kampánie je Neapol s krásným centrem a mnoha památkami. Na město shlíží jediná činná sopka Evropy Vesuv. Za návštěvu stojí také město Pompeje, zalité lávou. Sorrento je městečko poblíž Neapole ležící na 50 m vysoké skále, prudce klesající k moři. Dalším zajímavým místem je nepochybně Paestrum, což je archeologický park se třemi zachovalými antickými chrámy. Nedaleko Neapole se nachází impozantní královský palác Caserta s nádhernými zahradami.


Komplex Villaggio Le Palme

Villaggio Le Palme se nachází ve městě Ascea Marina. Je to komplex o rozloze 10 000 m2. Město Ascea Marina se nachází v národním parku Cilento. Je to ideální místo pro strávení krásné rodinné dovolené. Komplex je vybaven bazénem pro děti i dospělé, recepcí, internet point, zdarm WiFi, parkovištěm, restaurací, pizzerií, společenskou místností s TV, 2 tenisovými kurty, basketbalovým hřištěm, lukostřelbou, dětským hřištěm a barem na pláži. Villaggio má k dispozici 48 bungalovů, 42 mobilhomů a 29 dřevěných chat.

Mono 2/4
– ložnice s manželským lůžkem a patrová postel, kuchyňský kout, TV, klimatizace, vlastní soc. zařízení, terasa, (bungalov nebo mobilhome)

Bilo 3/5
– ložnice s manželským lůžkem, obývací pokoj s 2 lůžky a nebo patrovou postelí a přistýlka (5. lůžko), kuchyňský kout se nachází na kryté terase, vlastní soc. zařízení, TV, klimatizace, (bungalov nebo mobilhome)

Chata 3/5
– obývací pokoj s kuchyňským koutem a pohovkou, ložnice s manželským lůžkem, ložnice s patrovou postelí a lůžkem, TV, klimatizace, vlastní soc. zařízení, terasa, (dřevená chata).
Stravování probíhá ve vlastní režii. Klienti si vaří sami v kuchyňském koutu svého apartmánu.


Moře a pláž

Komplex leží na pobřeží Tyrhénského moře. Nachází se přímo na soukromé písečné pláži s jemným pískem a oblázky. V ceně máte plážový servis (1 slunečník, křeslo a lehátko).


Sport a zábava
Tenisové kurty, lukostřelba, basketbalové hřiště
Bazén pro děti i dospělé
Windsurfing, bruslení
Animační programy
Důležité informace
Check in od cca 16.00, check out do cca 10.00 hod.
Domácí zvířata nejsou povolena
Cestovat můžete s platným OP
Děti musí mít platný OP nebo vlastní cestovní pas
Pouze na vlastní dopravuAsistenční služba v českém nebo slovenském jazyce
Poznámka

Cena zahrnuje: pronájem apartmánu/týden, spotřebu energií, klimatizaci, klubovou kartu od 22.5. - 23.9 - plážový servis (1 slunečník + 1 lehátko + 1 křeslo), závěrečný úklid.

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění, případná povinná pobytová taxa cca 1 €/os./den.


Pořadatelem tohoto zájezdu je ČESKÉ KORMIDLO s.r.o., IČ 26785871.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK