Villaggio Arcobaleno

Villaggio Arcobaleno, Itálie, Apúlie, Gargano, Vieste, 7.7.2018, Bez stravy
Villaggio Arcobaleno
Termín:
7.7. – 14.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:129558618
7 190 Kč (-8 %)
50 mVzdálenost od moře
  • Klimatizace
  • Bazén venkovní
  • WiFi
  • Vhodné pro děti
  • Sportovni aktivity
Ubytování
Zařízené apartmány s klimatizací, pračkou a terasou s grilem. Bližší popis každého typu apartmánu naleznete níže v popisu každé ubytovací jednotky.
Poloha
Nedávno postavený komplex Villaggio Arcobaleno se nachází nedaleko známé východní pláže Castello, která je oceňována Evropskou Modrou Vlajkou. Komplex se rozkládá v klidném prostředí u promenády směřující do Mattinaty, asi 1,8 km od centra Vieste. Je velmi rozsáhlý, leží v klidném a příjemném prostředí, klientům je k dispozici bazén s hydromasáží, bar, restaurace, pizzeria, minimarket, dětský koutek, parkoviště, sportovní a animační programy v italském jazyce. Prostorné apartmány jsou velmi pěkně zařízené, apartmány asi 400 m od pláže jsou vybaveny pračkou (za poplatek) a trezorem. Apartmány se nachází v 1. poschodí s verandou asi 250 - 400 m od pláže nebo mají malou zahrádku a malou verandu a nachází se v přízemí ve dvoupatrových vilkách asi 250 m až 400 m od pláže. Každý apartmán disponuje malým grilem.
Info
check-in: 17:30 hod. do 20:30 hod. / check-out: 9:00 hod. - 10:00 hod.
Vybavení
Villaggio nabízí bazén s hydromasáží, bar, restauraci, pizzerii, minimarket, dětské hřiště, parkoviště, animaci v italském jazyce.
Stravování
Vlastní.
Tipy
Ostrovy Tremity: lodní výlet na ostrovy Tremity, které se skládají ze 3 ostrůvků. Dříve byly opuštěné, dnes jsou cílem turistů a okouzlují tisíce návštěvníků svou přírodní krásou, nádherně průzračnou vodou a svým stále mírným podnebím.
Vieste: se svou jedinečnou polohou na skále nad mořem. Bezpochyby Vás okouzlí středověký hrad, katedrála, typické bíle kamenné domy.
Mořské jeskyně - lodní výlet: okružní výlet po pobřeží, spojený s návštěvou mořských jeskyní - každá jeskyně má své jméno a legendu.
Pláž
Písečná: nedaleko komplexu, s pozvolným vstupem do moře. Plážový servis (1 slunečník, 2 lehátka/AP).
Info moře
asi 150-400 m od ubytování.
Moře
asi 150-400
Centrum
asi 2 000
Další
Pro děti do 2 let: v případě, že si klienti přivezou svojí vlastní postýlku, tak musí zaplatit za dítě poplatek 30 EUR/týden.
- v případě, že si klienti chtějí postýlku pronajmout, zaplatí poplatek 35 EUR/týden v termínu od 26.5. do 9.6. a v termínu od 1.9. do 29.9., v ostatních termínech 50 EUR/týden.
Speciální
20% za včasný nákup do 15.2.2018
Plážový servis zdarma při zakoupení zájezdu do 30.4 v termínech 26.5. do 23.6., 1.9. - 29.9.
Podmínka: objednávka termínů od 4.8. - 25.8. minimálně 2 týdny
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid (klient musí nechat čistý kuchyňský kout, jinak platí sankci 35 EUR), 1 parkovací místo, klimatizace (16.6.-30.8.), animační program ( 16.6. - 8.9.), TV/SAT, bazén, dětský koutek, trezor, připojení k internetu Wi-Fi, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, závěrečný úklid (klient musí nechat čistý kuchyňský kout, jinak platí sankci 35 EUR), 1 parkovací místo, klimatizace (16.6.-30.8.), animační program (16.6.-8.9.), TV/SAT, bazén, dětský koutek, trezor, připojení k internetu Wi-Fi, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Info jednotka 1
TRILO 4
Jednotka 1A
obsazenost 2-4 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se dvěmi lůžkami, sociální zařízení, veranda s grilem. Apartmán se nachází v přízemí ve dvoupatrových vilkách. Vzdálenost od pláže 250-400 m.
Info jednotka 2
TRILO 4Z
Jednotka 2A
obsazenost 2-4 osoby, obývací místnost s kuchyňským koutem, ložnice s manželským lůžkem, druhá ložnice se dvěmi lůžkami, sociální zařízení, veranda s grilem. Apartmán se nachází v přízemí s malou zahrádkou. Vzdálenost od pláže do 250 m.
Sport
Bazén, dětské hřiště, gril u každého apartmánu, animace (16.6.-8.9.).
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK