Rakousko Hochkar

Rakousko Hochkar, Rakousko, 9.6.2018, Bez stravy
Rakousko Hochkar
LM
Termín:
9.6. – 9.6.2018
Změnit termín
Délka:1 den / 0 nocí
Doprava:autobus (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:136539699
490 Kč (-38 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Popis
V Dolním Rakousku navštívíme bývalý kartuziánský klášter, v Gamingu, kde je pohřbena dcera Karla IV. Alpskou silnicí pak vyjedeme do lyžařského centra nacházejícího se v nadmořské výšce 1480 m. Odtud vystoupáme až na samotný vrchol Hochkar (1808 m), který poskytuje panoramatické rozhledy na vrcholy Alp. Po lehké pěší turistice na hřebeni sestoupíme zpět do lyžařského centra. Odpoledne přejedeme k řece Salze a navštívíme soutěsku Wasserlochklamm, jednu z nejúchvatnějších hříček přírody v Rakousku. Voda zde vymlela koryta, vyhloubila hluboké tůně a z výšky 152 m se zde valí voda pěti překrásných vodopádů. Snadno schůdný a v souladu s okolní přírodou postavený systém lávek s pevnými schody a můstky vede 900 m dlouhou soutěskou. Výstup překonává výškový rozdíl 300 m. (Obtížnost střední, nutná turistická obuv a oblečení).
Doprava
Doprava autobusem s klimatizací. Zakoupením místenky si rezervujete místo v autobuse dle svého přání (výběr strany autobusu, řada nebo přibližná místa, nikdy ne čísla sedaček, jelikož každý autobus je jinak číslovaný). Upozorňujeme, že se může přání lišit např. o řadu, z důvodu velikého počtu klientů a autobusů.
Cena zahrnuje
dopravu klimatizovaným autobusem, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje
pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč – tarif L5 (na osobu a den) 15 Kč, pojištění léčebných výloh do 5 mil. Kč a storna – tarif K5S (na osobu a den) 27 Kč.
Trasa A
Strakonice, Písek, Protivín, Vodňany, České Budějovice, Velešín, Kaplice, Dolní Dvořiště.
Další informace
Vstupné do soutěsky není zahrnuto v ceně zájezdu - dospělí 5,50 eur, děti 3,50 eur.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kellner Písek, s.r.o., IČ 26049538.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK