Hotel Ametiszt

Hotel Ametiszt, Maďarsko, Jižní Maďarsko, Harkány, 22.4.2018, Snídaně
Hotel Ametiszt
Termín:
22.4. – 25.4.2018
Změnit termín
Délka:4 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Snídaně
Číslo zájezdu:122123417
2 520 Kč (-0 %)

Kategorie hotelu: ***
Popis
Hotel byl otevřen v roce 2006, nachází se v centru města Harkány, 250m od lázní. V areálu hotelu je velká, upravená zahrada se zahradní restaurací Attila.
Ubytování
dvoulůžkové a třílůžkové pokoje s vlastním sociálním zařízením, chladničkou, většina má i terasu
Sport a zábava
termální lázně - 250m od hotelu
Stravování
snídaně - formou bufetu
obědy nebo večeře jsou za příplatek 130,-Kč
Doprava
vlastní
Cena zahrnuje
ubytování na osobu a pobyt se snídaní
Cena nezahrnuje
povinný příplatek - pobytová taxa 1,65Eur/osoba, noc
Pořadatelem tohoto zájezdu je Pavel Hégr - ČESTYL, IČ 65852648.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK