Ferrucci

Ferrucci, Itálie, Palmová riviéra, Marche, San Benedetto del Tronto, 21.7.2018, Bez stravy
Ferrucci
Termín:
21.7. – 28.7.2018
Změnit termín
Délka:8 dní
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:131152875
3 890 Kč (-0 %)
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Rezidence Ferrucci
Ubytování
Rezidence nabízí příjemné ubytování v moderním prostředí, apartmány typu trilo s možností garaže (za poplatek). Bližší informace naleznete níže v popisu ubytovacích jednotek.
Poloha
Tato příjemná rezidence se nachází v rušnější části střediska oblíbeného letoviska San Benedetto del Tronto, asi 20 m od moře a 200 m od pěší a cyklistické promenády. Apartmány jsou velice dobře a nadstandartně vybaveny. V blízkosti se nachází restaurace, obchody, pizzerie, bary, diskotéky a cukrárny. Krásné jsou odpolední a večerní procházky po pobřeží, sledování západu slunce. Oblast je vyhledávána turisty z celé Evropy.
Info
check-in: 16.00 hod. / check-out: 9.00 hod.
Vybavení
Apartmány s balkonem jsou vybaveny TV, pračkou, mikrovlná trouba, kávovar .
Stravování
Vlastní. Doporučujeme návštěvu místních restaurací s širokou nabídkou jídel.
Tipy
Řím: vřele doporučujeme návštěvu této světové metropole, možnost výletu autobusem přímo z místa Vašeho pobytu!
Lodní výlet: projížďka lodí po přilehlém pobřeží),
Programová degustace: možnost ochutnávky místních vín, oliv a olivového oleje.
Loreto: poutní místo s loretánskou svatyní, komplex staveb obklopující tzv. "Svatou chýši" (Casa Santa).

Ascoli Piceno: působí jako otevřené venkovní muzeum, kde najdete všechny architektonické styly od středověku do doby renesanční.
Aquapark Onda Blu: aquapark s mnoha tobogány, skluzavkamui, bazény s umělými vlnami, vodními masážemi, miniparkem pro menší děti a velkým prostorem se slunečníky a lehátky (otevřeno červenec, srpen).
Pláž
Písečná: s pozvolným vstupem do moře. Soukromé i volně přístupné pláže.
Info moře
asi 20 m od rezidence.
Moře
asi 20
Centrum
asi 200
Další
Nutno vzít si vlastní povlečení a ručníky.
Speciální
20% sleva při zakoupení zájezdu do 15.2.2018
Vlastní
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Poznámka: závěrečný úklid se hradí v případě předání neuklizeného apartmánu.
Autobus
Cena zahrnuje: 7x ubytování/osoba, doprava autobusem tam i zpět, spotřeba el. energie, vody a plynu, služba tel. asistence, garanční pojištění.
Poznámka: závěrečný úklid se hradí v případě předání neuklizeného apartmánu.
Info jednotka 1
TRILO 6
Jednotka 1A
obsazenost 4 až 6 osob, 1 ložnice s manželským lůžkem, 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj s rozkládacím dvoulůžkem a s kuchyňským koutem, TV, pračka,mikrovlnka,kávovar, garaž (za poplatek), soc. zařízení a balkon.
Sport
Palmová promenáda podél pláže je vhodná pro jízdu na kole či na kolečkových bruslích, beach volejbal, windsurfing, půjčovny šlapadel a vodních skútrů. Společenské vyžití – večery je možné strávit v místních kavárnách, barech, restauracích, pizzeriích a diskotékách. Pro děti: dětská hřiště a skákadla.
Pořadatelem tohoto zájezdu je ADRIALAND s.r.o, IČ 26968916.

Odesláním tohoto formuláře realizujete nezávaznou poptávku. Po odeslání budete kontaktováni pracovníkem cestovní agentury, který Vám poskytne další informace a vyřídí potřebné formality.

Skladba osob
Kalkulace
Pokoj
Příplatky, slevy, další ceny
Celková cena: 0
Kontaktní údaje objednavatele
Údaje o cestujících Kopírovat údaje z objednavatele do 1. cestujícího
Oslovení Jméno Příjmení Datum narození (den.měsíc.rok)
 
Poznámka:
Před odesláním objednávkového formuláře si pozorně přečtěte informace o zpracování osobních údajů, které jsou dostupné zde. Souhlas se zpracováním osobních údajů potvrdíte odesláním objednávkového formuláře.

Konečná cena bude potvrzena naším pracovníkem. Slevy na dítě, dětské ceny platí pouze pro dítě na přistýlce, tj. pokud cestují dva dospělí + dítě. Pokud je forma ubytování apartmán, studio, pak platí cena za osobu jen při plném obsazení apartmánu, studia.Pokud není výslovně uvedeno jinak.

Pokud provedete na našem webu žádost o rezervaci, my ověříme aktuální volnou kapacitu, přesný termín odjezdu a příjezdu, aktuální cenu a výši všech povinných a nepovinných příplatků. Jakmile budeme mít vše ověřeno a potvrzeno, ihned se s Vámi spojíme, potvrdíme Vám rezervaci, a poté Vám zašleme vyplněnou cestovní smlouvu a pokyny k tomu jak vše vyřídit. Změna ceny, termínu a povinných poplatků vyhrazena.

Závaznou cenu včetně všech poplatků a příplatků, přesné termíny odjezdu a příjezdu Vám samozřejmě rádi na požádání ověříme. Cena se může změnit, a to i v závislosti na ceně letenky a povinných příplatků (letištních a bezpečnostních tax, palivového příplatku, apod.). Přesný čas odletu potvrzuje letecká společnost většinou cca 5-7 dnů před odletem. Dříve ho většinou nejsme schopni zjistit.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Nahrávám...
CK