Euroclub

Euroclub, Malta, Qawra, 20.6.2018, Polopenze
Euroclub
LM
Termín:
20.6. – 27.6.2018
Změnit termín
Délka:8 dní / 7 nocí
Doprava:letecky (Praha)
Strava:Polopenze
Číslo zájezdu:129416636
16 820 Kč (-30 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

200 mVzdálenost od moře
  • Bazén vnitřní
  • Bazén venkovní
  • WiFi
Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Hotel Euroclub
Kategorie hotelu: ***+
Ubytování
dvoulůžkové pokoje s možností až dvou přistýlek s balkonem, vlastní soc. zařízení, SAT
TV, telefon, fén, stropní větrák. Lednička a trezor (za poplatek).
Poloha
hotel po celkové rekonstrukci se nachází na severu ostrova poblíž centra města Qawra. V okolí najdete spoustu obchůdků, restaurací, barů a pláží. Jedná se o hotel městského typu, který je však výborně situován. Hotel může sloužit jako skvělá základna k výletům do různých částí ostrova, jelikož pouhých 100 m od hotelu se nachází autobusové nádraží. Od letiště je hotel vzdálen necelých 20 km.
Vybavenost
venkovní bazén, vnitřní vyhřívaný bazén, hotelový bar, internetový koutek, prádelna (za poplatek), non stop recepce, WiFi ve společných prostorách (zdarma), výtah.
Stravování
POLOPENZE - snídaně a večeře formou švédských stolů. Za příplatek možnost PLNÉ PENZE nebo ALL INCLUSIVE - stravování formou švédských stolů.
Pláž
pouhých 130 metrů od hotelu se nachází písečná pláž, které jsou na Maltě velice výjimečné, plážový servis (za poplatek). V blízkosti hotelu také najdete velké množství skalnatých pláží, které jsou přizpůsobeny pro turisty a vybaveny například žebříky pro bezpečný vstup do moře.
Cena za osobu zahrnuje
7x ubytování, 7x polopenzi, letenku, transfer z letiště do pobytového místa a zpět, letištní, bezpečnostní a pobytové taxy, základní palivový a emisní příplatek, pojištění proti úpadku dle zákona č. 159/99Sb.
Cena nezahrnuje
Ekologickou daň 0,5 EUR/osoba/noc (max. 5 EUR/osoba/pobyt) pro osoby starší 18ti let - povinný příplatek na místě. Pojištění léčebných výloh vč. pojištění storna zájezdu, DOPORUČUJEME dokoupení - 590 Kč osoba nad 18 let, 390 Kč dítě do 18 let
Poznámka
Příplatky: příplatek za neobsazené lůžko / jednolůžkový pokoj +10 490 Kč/týden.
Akce

*AKCE až 20.000 Kč IHNED

Platí pro zájezdy v termínech označených příslušnou akcí. Bližší podmínky akce naleznete na www..cz. Objednejte zájezd pomocí odkazu "Objednat".
Sport a zábava
v okolí hotelu je k dispozici velké množství vodních sportů či možnost potápění (za poplatek). V blízkosti hotelu se nachází také slavné kasíno Oracle, kde si například můžete vyzkoušet živý poker, blackjack či ruletu.
Pořadatelem tohoto zájezdu je Kovotour Plus s.r.o., IČ 62301055.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

Umístění ubytovacího zařízení v mapě má pouze informativní charakter a je poskytováno bez záruky.

Nahrávám...
CK