Apartmány Vila Hedvika

Apartmány Vila Hedvika, Česká republika, Beskydy, 14.2.2018, Bez stravy
Apartmány Vila Hedvika
LM
Termín:
14.2. – 16.2.2018
Změnit termín
Délka:3 dny
Doprava:vlastní (-)
Strava:Bez stravy
Číslo zájezdu:133453040
698 Kč (-40 %)

TENTO TERMÍN BYL JIŽ VYPRODÁN.

Další termín vyberete zde

Označení ubytovací kapacity dle pořadatele: Zimní pobyt Beskydy Valašsko Vila Hedvika Rožnov pod Radhoštěm, hory lyže wellness a mnohem víc
Popis
3 denní nebo vícedenní zimní aktivní relax v Beskydech na Valašsku, HORY, LYŽOVÁNÍ, WELLNESS, Valašský skanzen i exkurze v manufaktuře luxusních svíček Unipar a další zážitky.

Dárkové poukazy pro Vás a Vaše blízké, darujte wellness pobyt v Beskydech na Valašsku.
Připravili jsme pro Vás jedinečné dárkové poukazy - jednoduše Vám dárkový poukaz zašleme formou e-poukazu v PDF do kterého si vypíšete věnování i termín a můžete si jej vytisknout sami do obálky formátu A5 nebo Vám na vyžádání zašleme vytištěný dárkový poukaz v obálce s individuálním věnováním a termínem dle Vašeho přání.

MOŽNOST INDIVIDUÁLNÍCH TERMÍNŮ, VÝHODNÉ PRODLOUŽENÍ POBYTU za 399 Kč/os. a noc, děti od 4 do 12 let na 3. a dalším lůžku v apartmánu nebo studiu za 190 Kč / noc, dítě do 3 let ZDARMA.

PRO INDIVIDUÁLNÍ TERMÍNY NÁS KONTAKTUJTE:
tel. 777 912 014, 571 117 141 (Po-Pá 8.-16.h), e-mail: vilahedvika@a21.cz

Komfortní ubytování Apartmány Vila Hedvika*** Rožnov pod Radhoštěm, ve vybavených apartmánech a studiích s vlastní kuchyní a sociálním příslušenstvím, pro dvě osoby až šest osob, s rychlým wifi internetem i sat. televizí zdarma a bezplatným parkováním na vlastním uzavřeném parkovišti.

PRIVÁTNÍ WELLNESS V ABSOLUTNÍM SOUKROMÍ, při svíčkách a relaxační hudbě, vířivka, finská sauna, relaxační místnost.

MASÁŽE A DALŠÍ PROCEDURY na vyžádání za akční ceny.

V CENĚ VSTUP DO VALAŠSKÉHO SKANZENU.

PRO TURISTY máme k dispozici ZDARMA HOLE NORDIC WALKING - poznejte krásu Beskyd v zimním období.

PRO LYŽAŘE A SNOWBOARĎÁKY máme 20% SLEVY NA SKIPASY všech věkových kategorií.

Zažijte specifickou atmosféru Rožnova pod mystickou horou Radhošť, hlavního města Valašska, jedinečného regionu v podhůří Beskyd a Javorníků, s celoročním vyžitím.

Poznejte originální Valašský folklor, unikátní Valašský skanzen, lázeňskou tradici města i krásu okolní přírody, chráněné krajinné oblasti Beskydy a Javorníky.

K tomu všemu u nás najdete pravou Valašskou pohostinnost i privátní wellness, jen pro Vás.

Dopřejte si u nás zimní dovolenou, užijte si pobyt v Beskydech na Valašsku, daleko od všedních starostí. Relaxujte, aktivně odpočívejte a "dobíjejte baterky".

Zažijte exkurzi v manufaktuře luxusních svíček Unipar, pamětihodnosti Rožnova a okolí, pěší výlety na Pustevny, Radhošť, Velký Javorník, Lysou Horu, pohankový mlýn v Trojanovicích, automobilové muzeum Tatra Kopřivnice a další ...
Ubytování
Apartmány Vila Hedvika*** Rožnov pod Radhoštěm, ubytování ve vybavených apartmánech a studiích s vlastní kuchyní a sociálním příslušenstvím, pro dvě osoby až šest osob, s rychlým wifi internetem i sat. televizí zdarma a bezplatným parkováním na vlastním uzavřeném parkovišti.
Doprava
Vlastní doprava autem nebo možnost zvýhodněné dopravy vlakem nebo doprava autobusem.
Při příjezdu vlakem nebo autobusem odvoz z nádraží a zpět zdarma (na vyžádání).
Strava
Všechny apartmány a studia jsou vybaveny kuchyní s lednicí pro vlastní stravování.
Možnost bufetové snídaně včetně nápojů za příplatek 90 Kč, děti od 4 do 12 let 50 Kč.
10% sleva na jídla a nápoje v Kolibě na Pasekách
Obědy a večeře v restauraci v blízkosti Vily nebo možnost telefonické objednávky cateringu.
Zájezd zahrnuje
pobyt 3 dny, 2 noci, spotřebu médií a energií, internet Wi-Fi, SAT-TV, parkování u Vily, jednodenní vstup do všech aktuálně přístupných částí Valašského muzea, hole Nordic walking na jeden den zdarma, sleva 20% na skipasy Ski Bílá - Mezivodí (od dvoudenního skipasu), 10% sleva na jídla a nápoje v Kolibě na Pasekách, odvoz a dovoz na nádraží (na vyžádání)
Zájezd nezahrnuje
VÝHODNÉ PRODLOUŽENÍ POBYTU 399 Kč/noc dospělý, junior 349 Kč/noc, dítě 190 Kč/noc, 90 Kč bufetová snídaně vč. nápojů za os., děti od 4 do 12 let 50 Kč, 21 Kč místní poplatky/noc - dospělí, privátní wellness 390 Kč / os. a 90 min. (2 až 4 os., děti do 12 let 150 Kč), masáže dle nabídky od 390 Kč / 40 min. klasická masáž, lávové kameny, luxusní masáže a rituály Alqvimia od 490 Kč, Dárkový poukaz tištěný plnobarevný s individuálním věnováním zaslaný poštou 49Kč
Výlety
exkurze v manufaktuře luxusních svíček Unipar, pamětihodnosti Rožnova a okolí, pěší výlety na Pustevny, Radhošť, Velký Javorník, Lysou Horu ..., pohankový mlýn v Trojanovicích, automobilové muzeum Tatra Kopřivnice
Slevy
děti do 3 let zdarma, slevy na skipasy 20% Ski Bílá Mezivodí, jednodenní vstup do Valašského muzea zdarma, slevy na wellness, masáže (akce zima 2018), 10% sleva na jídla a nápoje v Kolibě na Pasekách, exkurze v manufaktuře luxusních svíček Unipar zdarma
Program
Den 1
Příjezd a ubytování, popř. individuální program nebo aktivní program - hory, lyže, ..., wellness - relaxace.
Den 2
aktivní program - hory, lyže nebo exkurze v manufaktuře Unipar, Valašský skanzen ..., wellness - relaxace.
Den 3
Ukončení pobytu ve Vile v dopoledních hodinách, aktivní program - hory, lyže nebo Valašský skanzen, odjezd domů.
MOŽNOST VÝHODNÉHO PRODLOUŽENÍ POBYTU!
Pořadatelem tohoto zájezdu je Mgr. Věra Faldýnová, IČ 68903260.
Termín je vyprodaný, objednávkový formulář není dostupný.

GPS souřadnice nejsou dostupné.

Žádné recenze pro tento hotel.

CK